EFOP-3.2.4-16-2016-00001

"Digitális kompetencia fejlesztése"

• A kiemelt EU-s projekt keretén belül intézményünk pedagógusai vállalták, hogy 1-8 évfolyamban munkavégzés céljából ingyenesen notebookot vesznek át, annak feltételével, hogy a Klebelsberg Központ által szervezett ingyenes, akkreditált pedagógus továbbképzést sikeresen elvégzik. E mellett vállalták, hogy az eszközöket a tanórán is használják.

• A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség (KIFÜ) és a Klebelsberg Központ (KK) megvalósításába tartozó Digitális kompetencia fejlesztése című projekt keretében iskolai wifihálózat kiépítésére kerül sor.

• A kiemelt projekt megvalósítása során a köznevelési infrastruktúra fejlesztése érdekében eszközbeszerzésekre került sor. Az intézményünk a projektből ingyenesen 30 db tanulói tabletet kapott tartós intézményi használatra.